img

Дуже багато людей в повсякденному житті користуються подушками і ставляться до них, як до звичного побутового предмету, не замислюючись про те, що за ними теж необхідно стежити і доглядати. Не можна забувати про те, що у кожної речі є свій термін придатності.

Тому, будучи щасливим володарем натуральної пір’яний і пухової подушки, важливо пам’ятати про те, що подушки можна використовувати максимум п’ять років. Якщо дотримуватися цього правила, тоді відпочинок на такому ліжку гарантує здоровий сон, комфорт і хороше самопочуття.

Справа в тому, що з часом улюблена подушечка просто стає незручною, адже пух і перо скочуються, утворюючи ущільнення, і спати стає елементарно незручно. Провести чистку в домашніх умовах ніяк неможливо, адже крім того, що це досить клопітка, трудомістка і забирає багато часу справа, такого глибокого очищення, якого можна досягти за допомогою професійного обладнання, досягти неможливо. Кращим варіантом буде звернутися до професіоналів.

Компанія «IQ Хімчистка» – це професійна хімчистка. Крім чистки, можна провести також і реставрацію виробу за бажанням клієнта. Надаються такі послуги, як:

  • Ідеальна чистка пір’яних подушок.
  • Професійна хімчистка подушок із синтетичним наповнювачем.
  • Чищення подушок з органічного наповнювача.
  • Повна реставрація пухових та пір’яних подушок.
  • Профілактика і знищення пір’яних кліщів.
Ціни на хімчистку подушок
Хімчистка
від 100 грн / шт